Delikatna stylizacja na ślub :)

mar 20, 2013   //   Blog, Panna Młoda, Sesje zdjęciowe  //  2 Komentarzy

makijaż ślubny Poznań, makijaże ślubne Poznań, wizażystka Poznań, fryzury ślubne Poznań, stylizacja fryzury Poznań, wszystko o makijażu, www

W tym wpisie chciałam pokazać stylizację, którą wykonałam Julii do zdjęć. Całość wygląda typowo ślubnie, zresztą taki właśnie był zamiar. Miałyśmy tego dnia zrobić jeszcze jedną stylizację do zdjęć w plenerze, jednak Poznań był zasypany śniegiem i zrezygnowałyśmy z tego pomysłu.

Było to nasze drugie spotkanie, później widziałyśmy się jeszcze dwa razy i myślę,  że na tym się nie skończy :)

 

 

 

Julia ma bardzo delikatną urodę, dlatego zazwyczaj właśnie to podkreślam- myślę, że wszelkie subtelne i romantyczne upięcia są dla niej stworzone. Mimo, że makijaż oczu jest nieco mocniejszy, to i tak nie zmienił całości i nie przytłoczył wyglądu Julii, której oprawa oczu jest dość ciemna.

 

Taka fryzura będzie bardzo dobrą propozycją dla panien młodych lubiących delikatne i naturalne upięcia, które jednocześnie są bardzo efektowne.  Kwiatka można umiejscowić w różnych partiach głowy, dzięki czemu upięcie jest rozwiązaniem uniwersalnym i można je modyfikować w zależności od kształtu twarzy czy głowy.

Do makijażu użyłam podkładów wodoodpornych MAP, pudrów brązujących Glamour Glow Kryolan i cieni do powiek Kryolan.

Fryzury nie planowałam, wyszła przypadkiem, miał być tylko warkocz francuski. Bardzo miło mi było, kiedy następnego dnia dostałam SMSa od Julii, w którym napisała, że specjalnie spała na jednym boku, dzięki czemu mogła pójść w tej fryzurce na uczelnię :)

makijaż, fryzura: Sabina Piechaczyk

modelka: Julia Jakubowska

styliacja, dodatki: Julia Jakubowska

 

Jeśli jesteś przyszłą panną młodą, mieszkasz w Poznaniu i podobają Ci się moje prace,  to zapraszam na fryzurę i makijaż ślubny (Poznań) ;)

Jeżeli masz pytania, to zachęcam do zadawania ich w komentarzach- na wszystkie postaram się jak najszybciej odpowiedzieć :)

 

2 komentarzy

  • Coś cudownego! Zakochałam się w tej fryzurce. Do tego śliczny makijaż. Przepięknie podkreśliłaś jej urodę! Szkoda, że nie jestem z Poznania :(

  • Cieszę się, że Ci się podoba ;) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    makijaż na ślub Poznań, fryzura na ślub Poznań, wizażystka Poznań http://www.konsystencja.pl

Komentuj