Makijaż i fryzura ślubna Paulinki :)

kwi 4, 2013   //   Blog, Panna Młoda  //  2 Komentarzy

 

makijaż ślubny Poznań, fryzury ślubne Poznań, makijaż ślubny z dojazdem Poznań, wizażystka Poznań, makijaże i fryzury ślubne 2013, makijaż ślubny 2013

Ślub Pauliny odbył się we wrześniu. Tego dnia wstałam już o 4. rano, bo w domu Panny Młodej musiałam być na 6- tą.  Ze ślubu Pauliny mam kilka zdjęć, którymi chciałabym podzielić się na blogu :)

Dziękuję fotografowi- Maciejowi i Parze Młodej za możliwość publikacji zdjęć :)

 

 

 

 

Na próbie zaproponowałam Paulinie makijaż oczu w kolorze bordowym z dodatkiem złotych odcieni, do tego oczywiście kępki rzęs- propozycja się spodobała, więc tę wersję wykonałam także w dniu ślubu.

Włosy zostały skręcone i upięte z boku- w takiej fryzurce Paulina bardzo dobrze się czuła :) Na koniec został wpięty kwiat we włosy.

2 komentarzy

  • Świetnie! :) Widać, że makijaż ślubny to Twoja specjalność ;) Fryzura cudowna, sama planuję podobną na swoim ślubie, szkoda że nie ma u mnie takich zdolnych stylistek ;)

  • Myślę, że na pewno znajdziesz kogoś, kto zrobi Ci wymarzoną fryzurę na ślub, warto jednak pójść wcześniej na próbę – to, że ktoś jest świetny nie oznacza, że od razu pojmie, co chciałabyś osiągnąć ;)
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Makijaż ślubny Poznań, Fryzura ślubna Poznań, bukiet na ślub Poznań http://www.konsystencja.pl

Komentuj

Fotograf ślubny

Fotograf ślubny Poznań Maciej Pietrzyński Fotografia ślubna Poznań