Moje Panny Młode :)

mar 21, 2013   //   Blog, Panna Młoda  //  Komentowanie nie jest możliwe
makijaż ślubny Poznań, fryzury ślubne Poznań, makijaż i fryzura Poznań, fryzury ślubne 2013, makijaż ślubny 2013

Zdjęcie: Aleksandra Smól

W tym wpisie chcę zamieścić zdjęcia z przygotowań kilku moich Panien Młodych, którym w zeszłym sezonie wykonywałam makijaż i fryzurę w dniu ślubu. Przy okazji bardzo im dziękuję za nadesłane zdjęcia :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z Julią spotkałam się w sierpniu. Zazwyczaj, kiedy już skończę makijaż i fryzurę w dniu ślubu, to panna młoda zakłada sukienkę a po chwili zjawia się więcej osób- rodzina młodej pary, przez co jest małe zamieszanie. Ja muszę się wtedy dość szybko spakować, aby nikt na mnie nie czekał po błogosławieństwie, kiedy wszyscy wychodzą. Tak było i tym razem, jednak zanim wyszłam, to podszedł do mnie Pan Młody i podziękował mi, że pomogłam Julii tak ładnie wyglądać tego dnia :) To chyba najmilsza zapłata, jaką można dostać za swoją pracę :)

 

 

Makijaż i fryzura próbna Kingi były robione przed innym weselem, dzięki czemu mogła wszystko sprawdzić w podobnych warunkach :)  Makijaż oczu zaproponowałam w kolorze bordowym z dodatkiem brązu. Propozycja się spodobała, jednak Kinga na wesele, na które szła chciała delikatniejszy makijaż- po prostu stwierdziła, że nie może tak samo ładnie wyglądać na czyimś ślubie jak na swoim ;) W dniu ślubu Kingi okazało się jednak, że to nie będzie to jedyna zmiana- podpięte na próbie włosy zostały puszczone.

Comments are closed.

Fotograf ślubny

Fotograf ślubny Poznań Maciej Pietrzyński Fotografia ślubna Poznań