Niecodzienny kolorowy makijaż do sesji zdjęciowej

///Niecodzienny kolorowy makijaż do sesji zdjęciowej

Niecodzienny kolorowy makijaż do sesji zdjęciowej

makijaż do sesji zdjęciowej, makijaż fotograficzny Poznań, makijaż i fryzura do sesji, ciekawy makijaż do zdjęć, kolorowy makijaż, kolorowy make up, niecodzienny makijaż, makijaż karnawałowy, profesjonalny makijaż Poznań, wizażystka Poznań, wizaż Poznań, fryzury Poznań, fryzura do sesji zdjęciowej, kreatywny makijaż, najpiękniejsze makijaże, piękny makijaż, www.konsystencja.pl Sabina Piechaczyk

 

Jakiś czas temu spotkałam się z Tatianą, by wykonać jej makijaż i fryzurę do zdjęć. Make up wcześniej zaplanowałam- chciałam, by był niecodzienny i bardzo kolorowy- raz na jakiś czas mam ogromną ochotę na mniej zwyczajne makijaże, takie, w których nikt nie chodzi na co dzień. Fryzura miała pasować do całości, ale nie dominować nad nią, dlatego włosy są tylko karbowane i delikatnie  związane razem, przewiązane wyrazistą pomarańczową wstążką.

Tatiana ma cudowną, dość egzotyczną urodę- ciemną oliwkową karnację, duże ciemne oczy i pełne usta. Chciałam to wykorzystać do jakiegoś ciekawszego makijażu.

 

Oto efekty naszej współpracy:

 

Chciałam, by makijaż był kolorowy, jednak przejścia kolorów miały być bardzo delikatne, miały subtelnie przechodzić jeden w drugi- mam na tym punkcie obsesję 😉  Na koniec dodałam kontrastujące kropeczki (być może na zdjęciu tego nie widać, bo mienią się na różne kolory, ale są zielone). Użyłam też gęstych sztucznych rzęs na pasku. Usta pomalowałam delikatnym błyszczykiem, nie chciałam już na nich żadnych wyrazistych kolorów. Do stylizacji wykorzystałam kilka kolorowych materiałów, które miałam w domu i pomarańczową wstążkę. Część z tych materiałów bardzo ładnie sprawdziła się jako tło.

Jestem strasznie zadowolona z modelki- jest młoda i całkiem niedawno zaczęła swoją przygodę z pozowaniem, ale myślę, że do tej stylizacji nie znalazłabym lepszej:) I pomyśleć, że Tatiana nie lubi swojej urody…

Do wykonania makijażu użyłam cieni podkładu, pudru i cieni Kryolan oraz MAP.  Z kosmetyków tych firm korzystam najczęściej.  Obie firmy mają kilka nietrafionych produktów, ale na większości nigdy się nie zawiodłam. Do tego mają cudowną pigmentację, kolory są pięknie nasycone  a ich wybór jest ogromny.

makijaż, stylizacja fryzury:  Sabina Piechaczyk: blogFacebook

modelka: Tatiana Asmin Kujawa

 

By | 2013-07-19T06:07:25+02:00 19 marca, 2013|Blog, Sesje zdjęciowe|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment