Publikacja- “ślubne fryzury i makijaże”, wydanie 2/2013

mar 20, 2013   //   Blog, Panna Młoda, Sesje zdjęciowe  //  3 Komentarzy

makijaż ślubny Poznań, makijaże ślubne Poznań, wizażystka Poznań, fryzury ślubne Poznań, stylizacja fryzury Poznań, wszystko o makijażu, makijaż ślubny 2013, fryzura ślubna 2013, uczesanie ślubne, delikatny makijaż ślubny,makijaż z dojazdem Poznań, makiajż i fryzjer 2 w 1 Poznań, fryzjerka z dojazdem Poznań, wwwW połowie lutego wyszedł kolejny numer czasopisma „Ślubne fryzury i makijaże” (wydanie 2/2013) a w nim moja stylizacja ślubna :) Z modelką- Anetą spotkałam się dość dawno na sesji, jednak na publikację trzeba było troszkę poczekać.

Tym razem przedstawiam delikatniejszy makijaż, w którym dominują miedzie, brązy, złoto. Na fryzurę nie miałam zbyt wiele czasu, dlatego wykonałam upięcie, które było dość proste i ozdobiłam je goździkami.

 

 

 

 

 

 

Do makijażu użyłam podkładu, pudru, różu Kryolan i cieni MAP (paletek T10 oraz T15). Ze względu na delikatną urodę Anety i jej dość młody wiek, nie chciałam wykonywać mocnego makijażu, w którym mogłaby wyglądać nienaturalnie. Unikałam zbyt mocnych kontrastów, jednak chciałam, by kolor tęczówki był trochę podkreślony.

Do sesji z Anetą przygotowałam także bukiet z goździków i róży z dodatkiem gipsówki oraz wrzośca.

 

makijaż, fryzura, florystyka: Sabina Piechaczyk, konsystencja.blogspot.com

modelka: Aneta Burdza

 

Jeśli jesteś przyszłą panną młodą, mieszkasz w Poznaniu i podobają Ci się moje prace,  to zapraszam na fryzurę i makijaż ślubny (Poznań) ;)

Jeżeli masz pytania, to zachęcam do zadawania ich w komentarzach- na wszystkie postaram się jak najszybciej odpowiedzieć :)

 

3 komentarzy

  • Przepiękny ten makijaż ślubny!!! Zazdroszczę Pannom Młodym zamieszkującym Poznań,sama chętnie bym się zgłosiła do Ciebie na makijaż i fryzurę ślubną. To co robisz jest po prostu niesamowite! Uwielbiam Twoje prace, widać, że masz ogromny talent i tego właśnie wielu wizażystkom brakuje. Pozdrawiam.

    • Dziękuję :)
      ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
      Makijaż ślubny Poznań, Fryzura ślubna Poznań, wizażystka na ślub Poznań http://www.konsystencja.pl

  • Gratuluję publikacji! Dziewczyna młodziutka, ale makijaż zrobiłaś jej przepiękny. Chcę, żeby mój makijaż ślubny też tak ładnie podkreślał moją urodę :) I na pewno się do Ciebie zgłoszę na makijaż, fryzurę i koniecznie bukiet!

Komentuj