Ola – Panna Młoda z wiankiem na głowie :)

lip 19, 2013   //   Blog, Panna Młoda  //  3 Komentarzy

wianek na ślub Poznań, bukiet ślubny Poznań, makijaż ślubny, makijaż ślubny Poznań, bukiet ślubny, wianek ślubny Poznań, fryzura ślubna Poznań, fryzura na ślub PoznańTym razem Panna Młoda – Ola, która wybrała wianek jako ozdobę włosów :) Oli, poza wiankiem, robiłam makijaż i fryzurę ślubną a także pomogłam z bukiecikiem ślubnym.

W makijażu oczu Oli dominowały fiolety. Dodatek mieniącego się złotego cienia sprawił, że makijaż nabrał ciekawszego wyglądu- kolory pięknie ze sobą kontrastowały. Włosy miały wyglądać naturalnie i delikatnie, dlatego Ola jako swoją fryzurę ślubną wybrała loki i towarzyszący im wianek :)

Wianek miał być duży, zrobiony z fioletowej eustomy, jednak w miarę możliwości zwiewny i delikatny.  Aby nadać mu tej zwiewności i delikatności zaproponowałam dodanie zatrwianu – pomysł się spodobał i taki wianek przygotowałam Oli na ślub. W dniu ślubu Ola nie chciała, żebym go w jakiś sposób poprawiała, więc myślę, że spełnił jej oczekiwania :) Każdy kwiatek w wianku był odpowiednio zabezpieczony, dzięki czemu kwiaty zachowały ładny i świeży wygląd podczas wesela. Bukiet ślubny także zrobiony był z eustomy i zatrwianu.

 

 

 

Uwielbiam wianki, dlatego ogromnie mnie cieszy, że panny młode coraz częściej wybierają je jako dodatek do swojej ślubnej stylizacji. Niektóre dziewczyny bardzo chciałyby mieć wianek na ślub, ale brakuje im odwagi. W takim wypadku dobrym rozwiązaniem jest zamówienie wianka tylko do sesji plenerowej – dzięki temu możemy cieszyć się cudowną stylizacją na zdjęciach z pleneru :)

makijaż ślubny, fryzura ślubna, bukiet na ślub, wianek na ślub Poznań: Sabina Piechaczyk, www.konsystencja.pl

3 komentarzy

  • Rany jaka śliczna stylizacja :) piękna panna młoda :)

  • Cudowny wianek! Robisz przepiękne bukiety, wianki, makijaże i fryzury, jesteś niesamowita! Mi jeszcze daleko do ślubu, ale jak już nadejdzie, to na pewno podjadę do Poznania, żebyś zrobiła mi makijaż ślubny, fryzurę, bukiet i dekoracje na ślub, bo wiem, że spod Twoich rąk wyjdzie to fantastycznie! :)

  • Dziękuję Wam, Dziewczyny :)
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Makijaż ślubny Poznań, Fryzura ślubna Poznań , bukiet ślubny Poznań http://www.konsystencja.pl

Komentuj

Fotograf ślubny

Fotograf ślubny Poznań Maciej Pietrzyński Fotografia ślubna Poznań