O mnie

/O mnie
O mnie 2023-04-14T12:53:57+02:00

Nazywam się Sabina Piechaczyk, mieszkam w Poznaniu. Zawsze ciągnęło mnie do wszelkiego rodzaju prac manualnych- rysowałam, malowałam, rzeźbiłam. Przez jakiś czas uczyłam się w szkole plastycznej, jednak nie zostałam plastykiem a wizażystką i stylistką. Od kilku lat zajmuję się stylizacją wizerunku- makijażem, stylizacją, doborem fryzury.  Zdolności manualne oraz zmysł artystyczny dają mi do tego odpowiednie predyspozycje. Cechuje mnie profesjonalne podejście, każde zlecenie traktuję z pełnym zaangażowaniem.

Obecnie przygotowuję do zawodu przyszłe wizażystki prowadząc zajęcia z Elementów charakteryzacji, Makijażu dziennego, wieczorowego i ślubnego, Analizy typu urody, Makijażu fotograficznego. Prowadziłam też kursy wizażu, stylizacji fryzur, stylizacji wizerunku. Współpracuję z agencjami reklamowymi przy produkcjach telewizyjnych, prasowych; uczestniczę w wielu sesjach zdjęciowych kreując kompletne stylizacje. Wykonuję także makijaże i stylizacje fryzur dla klientek indywidualnych na ważne dla nich wydarzenia, na których chcą wyglądać zjawiskowo i bawić się przez całą imprezę bez obaw, że makijaż rozmaże się lub spłynie. Poza wykonywaniem makijażu i fryzur chętnie doradzam moim Klientkom, co najbardziej pasuje do ich urody, jaka kolorystyka będzie najkorzystniejsza, jakie dodatki wybrać do danej sukienki, w jakiej sukience zatuszują niedoskonałości swojej sylwetki a podkreślą to, co najpiękniejsze 🙂

Zajmuję się też florystyką- prowadziłam kursy z tej dziedziny, dlatego jeśli jesteś przed ślubem, masz przed sobą wybór bukietu a nie masz pojęcia, co będzie najlepiej pasowało do Ciebie i Twojej stylizacji,  to chętnie doradzę. Większość wizażystek doradzi  kształt czy kolorystykę bukietu, ja mogę podpowiedzieć, jakie konkretnie kwiaty wybrać, jak je dobrać do sukienki, w jaki sposób zabezpieczyć żywe kwiaty, które chcesz mieć we włosach w dniu ślubu- często zabezpieczałam je sama Pannom Młodym. Konsultacje te są u mnie darmowe- chętnie podzielę się swoją wiedzą na ten temat- wystarczy umówić się na próbę, nie biorę dodatkowych pieniędzy za to. Mogę także podpowiedzieć Ci, jak powinnaś malować się sama, co do Ciebie pasuje, w jakich ubraniach- kolorach i fasonach będzie Ci dobrze.

Zapraszam także do przeczytania opinii moich Klientek