Opinie

/Opinie
Opinie 2023-04-14T13:22:17+02:00

 

Więcej zdjęć niektórych osób możesz zobaczyć  klikając na miniaturkę fotografii:)

Inne opinie od fotografów i modelek znajdziesz tutaj:)

 

Inga – Panna Młoda

minPo kilku tygodniach od ślubu mogę Wam tylko powiedzieć, że Sabina w dniu ślubu spisała się na medal 🙂
Po pierwsze – fryzura ślubna i makijaż były z mojego punktu widzenia wyliczone co do minuty. Sabina przyjechała na określoną godzinę, pomimo iż miała przede mną inne kobietki, była punktualnie, o co nie ukrywam, bardzo się bałam w dniu ślubu – czy zdążymy, czy dojedzie, czy coś nie wypadnie itd. Makijaż ślubny tak jak na próbie utrzymywał się bez zarzutu. Również kępki rzęs, o które bałam się najbardziej – świetna alternatywa dla Pan, które nie chcą przedłużać na ten jeden dzień rzęs 🙂 – nie żałuję, że dałam się na nie namówić 🙂
W trakcie makijażu ślubnego nawiązuje się lekka rozmowa, która odstresowuje w tym dniu 🙂
Niewątpliwie Sabina jest bardzo skromna co moim zdaniem dodaje uroku pracom, które wykonuje. Poleciłam ją innym pannom młodym i jestem pewna, że będą równie zadowolone. Gdybym miała jeszcze raz brać ślub (oby nie 😉 ), to na pewno znów wybrałabym tą samą wizażystkę 🙂

 

 

 

 

 

Karolina – Panna Młoda

minDla mnie nie ma lepszej od Sabiny! Bardzo dobry kontakt, pełny w porady i sugestie co może wyglądać dobrze i pasować, nie tylko do mnie, ale i do całej mojej oprawy w tym dniu. Sabina jest profesjonalna w tym co robi, jest skromna, co też moim zdaniem nadaje uroku jej pracom, a przy tym można się poczuć jak przy najlepszej koleżance (bez uszczerbku na profesjonalizmie!)  🙂  Moja próba zrobiona w 3 h (ograniczony czas z mojego powodu) była rewelacyjna; byłam zaskoczona, że potrafię wyglądać tak ładnie! Makijaż ślubny pomimo wylanych łez trzymał się bez zarzutów – aż żal mi było go zmywać. Fryzura próbna doczekała następnego dnia i nie drgnęła podczas całonocnej imprezy, nawet po śnie wyglądała bardzo dobrze  😉 Również żal było ją psuć.
Na moją prośbę chciałam spróbować innego zaczesania włosów (zamiast na bok, do góry) a Sabinka zrobiła mi całą fryzurkę od nowa, która znów zachwycała, a ja tym razem chodziłam w niej 3 dni!
W dniu ślubu można było poczuć stres w powietrzu, ale makijaż i fryzura ślubna ponownie mnie zachwyciły (aż mi łzy poleciały), wszystko było na czas: Sabina dojechała na czas i zrobiła mnie na czas (gdyby nie uwzględnić robienia zdjęć, które nam trochę opóźniły planowany wyjazd na ślub) a atmosfera była przyjazna i luźna 🙂 Mój wizaż podobał się i został niejednokrotnie pochwalony przez gości i koleżanki  🙂 Kępki rzęs również mogę polecić, bardzo dobra alternatywa zamiast przedłużania.  Może ślubny makijaż szybciej się „posypał” ale to tylko dlatego, że to był dzień ślubu i wiele łez wtedy wylałam 😉 Pomimo tego i tak żal było go zmywać 😉
Szczerze z całego serca polecam Sabinę, bo to co robi jest perfekcyjne i niepowtarzalne, zachwyca i urzeka 🙂
Aż żałuję, że niestety nie mogła mnie malować i czesać do sesji plenerowej, ale chętnie skorzystam z jej usług ponownie 🙂
Sabinko, pięknie dziękuję za wizaż, Twoją pogodę ducha, optymizm i ciepło bijące od Ciebie 🙂

 

 

Iwona – Panna Młoda

minZ całego serca mogę zarekomendować Sabinkę 🙂 Pełen profesjonalizm i świetny kontakt w jednym. Sabina spełnia wszystkie zachcianki wyglądowe, jednocześnie trafnie podpowiadając co można by jeszcze zrobić lub co zmienić, co w efekcie składa się na śliczną i wymarzoną stylizację. Poza samym wyglądem, ważna jest także trwałość, którą mogę potwierdzić – mój makijaż i fryzura wypróbowane dwukrotnie: po próbie na imprezie tanecznej oraz oczywiście na weselu. Na pewno umówię się jeszcze przy okazji innych imprez 🙂 Polecam, polecam, polecam!

 

 

 

 

 

 

 

Agnieszka – Panna Młoda

minSabina jest artystką w każdym calu! Niesamowity talent manualny, wyczucie koloru, proporcji, połączone z wyobraźnią oraz wnikliwym wsłuchaniem się w potrzeby sprawia, że efekt jej pracy jest nietuzinkowy i zawsze na najwyższym poziomie. Już podczas próby wykazała się pełnym profesjonalizmem – omawiałyśmy każdy element makijażu ślubnego i fryzury, wybierając wspólnie warianty, które najlepiej podkreślą moją urodę. Miałam wizję fryzury ślubnej, ale trudnej do wykonania na moich włosach. Nie miałam za to pomysłu na kolorystykę makijażu ślubnego, więc postanowiłam zdać się na Sabinę. Efekt przerósł moje oczekiwania! Nie miałam wątpliwości, że to Sabina powinna o mnie zadbać podczas mojego Wielkiego Dnia. W dniu ślubu Sabina umalowała i uczesała mnie oraz moją mamę, a także przygotowała mój bukiet ślubny. Wszystko wyszło absolutnie genialnie! Do tego jej stoicki spokój i pozytywne usposobienie potrafią tonować emocje w przedślubnej nerwówce. Oprócz nas samych, wiele osób zachwycało się efektami pracy Sabiny i myślę, że to jest najlepszy dowód na to, że było pięknie! Ja czułam się naprawdę cudownie, mąż prawił mi komplementy i goście również, a to wszystko zasługa Sabiny 🙂 Dodam, że fryzura i makijaż ślubny przetrwały ze mną aż do rana, pomimo upału i szaleństw na parkiecie 😉 Bez cienia wątpliwości polecam Sabinę tym, którym zależy na najwyższym standardzie usług, na przełożeniu wyobrażonej wizji na rzeczywistość, no i przede wszystkim na tym, żeby w tym szczególnym i niepowtarzalnym dniu wyglądać zjawiskowo i czuć się wyjątkowo! Dziękuję Sabinko!

 

Natasza – Panna Młoda

minJa również polecam Sabinę 🙂 najpierw próba, następnie ślub koleżanki, nasz ślub i sesja plenerowa – wszystko wyszło pięknie 🙂

Sama rzadko się maluję, nie mam do tego zdolności, dlatego też jak Sabina mnie pomalowała, nie mogłam oderwać oczu od lusterka i, nieskromnie przyznając – usłyszałam mnóstwo przemiłych komplementów 🙂

Sabina przygotowała także przepiękny bukiet ślubny (jedna z koleżanek stwierdziła, że najchętniej by mi go ukradła :D) i przystroiła auto 🙂 jest przezdolna, jeśli tylko będzie okazja, chętnie ponownie skorzystam z jej usług, POLECAM!

 

 

 

 

 

 

Angelika – Panna Młoda

 minPolecam Sabine jest fantastyczna 🙂 O tym, że Sabina wykonuje makijaż oraz fryzury ślubne dowiedziałam się od znajomej mojej mamy. Pierwsze co zrobiłam to sprawdziłam jej prace na stronie, powiem szczerze nie miałam pomysłu na fryzurę ani tym bardziej makijaż ślubny. Jedyne co chciałam, to mieć delikatny makijaż oraz wytrzymałą fryzurę (mam dość ciężkie włosy które nie są podatne na koki czy też loki). Polecam naprawdę wykorzystanie możliwości próbnej fryzury oraz makijażu dało mi to pewność, że fryzura oraz makijaż wytrzyma.

W dniu ślubu byłam całkowicie rozluźniona bo wiedziałam, że Sabina w pełni zawodowo zajmie się mną w dniu ślubu. Makijaż wykonywała również mojej siostrze oraz mamie, które były równie zadowolone 🙂 Makijaż oraz fryzura przetrwała całe wesele i na drugi dzień lekko poprawiłam fryzurę i mogłam mieć śmiało sesje zdjęciową.  Polecam bo naprawę warto 🙂

 

 

Kasia – Panna Młoda

minWszystkim pannom młodym poszukującym osoby bardzo kompetentnej, przemiłej i cierpliwej i w dodatku oferującej kompleksowe usługi (fryzura ślubna, makijaż ślubny, bukiet, dekoracja auta, kościoła) polecam Sabinę z całego serca!

Mój makijaż ślubny był po prostu idealny – naturalny, dopasowany do mojej urody, a przede wszystkim niesamowicie trwały. Fryzura przeszła moje oczekiwania, była tak dopracowana, staranna, z pięknie wplecionymi kwiatami. Bukiet był dokładnie taki, jak sobie wymarzyłam. Myślę, że najlepszą oceną pracy Sabiny były opinie naszych ślubnych i weselnych gości – nie zliczę, ile razy usłyszałam, że wyglądam olśniewająco i wyjątkowo. A pod koniec wesela, po wielu godzinach od wykonania makijażu i fryzury, moje koleżanki orzekły, że wyglądam niemal tak samo, jak na początku – ten makijaż i fryzura naprawdę były trwałe.

We współpracy z Sabiną bardzo istotny jest też kontakt  – Sabina zawsze odpisuje na maile, ma anielską cierpliwość. Byłam dość uciążliwą klientką, bo często zmieniałam decyzje dotyczące dekoracji samochodu. Sabina zawsze pozostawała w kontakcie, zawsze chętnie służyła radą i pomocą.

Każda z nas chce wyglądać w tym dniu idealnie. Dzięki pracy Sabiny to naprawdę jest możliwe – potrafi świetnie wyczuć intencje panny młodej, dopasować makijaż ślubny, fryzurę i bukiet do jej urody i osobowości. Pomaga podjąć decyzję niezdecydowanym, ale jednocześnie absolutnie nie narzuca swojej wizji. To wspaniałe uczucie w dniu ślubu poczuć się rzeczywiście pięknie i komfortowo – a chyba żadna z nas nie chciałaby w takim dniu stresować się, że nie wygląda tak, jak sobie wymarzyła.

 

Dagmara – Panna Młoda

min„Wi­zażysta ma za za­danie do­branie od­po­wied­nie­go ma­ki­jażu, właści­we­go dla określonej osoby, jej  rysów twarzy, oprawy oczu, wy­kro­ju ust itp.
Wi­zażysta po­winien być wrażliwy na es­tetykę, światło, ko­lor i odz­na­czać się wy­sublimo­wanym gustem oraz wy­obraźnią i ta­len­tem plastycz­nym. Po­nie­waż pra­cu­je z ludźmi i dla lu­dzi, mu­si być otwar­ty, ko­mu­nika­tyw­ny, przy­ja­zny, ale też cier­pliwy, opa­nowany, spo­koj­ny. Ta­ka oso­ba ma wzbu­dzać zau­fanie i przy­woływać sym­pa­tycz­ne sko­ja­rze­nia.

Taki opis wizażysty znalazłam w Internecie, a Sabina wpisuje się w niego w 100%. Przed ślubem z jej usług korzystałam po raz pierwszy. Nikt mi nie polecał, znalazłam jej stronę całkowicie przez przypadek w Internecie i na podstawie pozytywnych komentarzy i zdjęć jakie miała na stronie zdecydowałam spróbować.
Przed ślubem zdecydowałam się na fryzurę i makijaż próbny. Nie wiedziałam jaki chcę makijaż na ślub, z fryzurą też nie byłam zdecydowana, moim celem było po prostu wyglądać ładnie. Sabina poprosiła o zdjęcie sukni, biżuterii itp. Próbna wizyta trwała długo, ale Sabina cierpliwie słuchała moich uwag i wprowadzała zmiany, dzięki którym w dniu ślubu miałam makijaż i fryzurę, z których byłam zadowolona.
W dniu ślubu Sabina robiła makijaż i fryzurę dla mojej mamy, bez żadnej próby wyszło świetnie.
Mój bukiet ślubny oraz bukiet dla mojej świadkowej również był jej dziełem. Bez żadnych problemów przygotowała bukiet, którego zdjęcie jej wysłałam, był taki sam. Pomysłowo też dobrała bukiet dla świadkowej.
Najważniejsza rzecz jaka została mi w pamięci z przygotowań w dniu ślubu i za co jestem bardzo wdzięczna to spokój, opanowanie i pogoda ducha.

Gorąco polecam Sabinę i jeszcze raz dziękuję.

 

Ania – Panna Młoda

minZachęcona stylizacjami zamieszczonymi na stronie konsystencja.pl umówiłam się na próbny makijaż oraz fryzurę – oszołomiona efektem, szłam ulicą uśmiechając się do siebie coraz szerzej z każdym napotkanym spojrzeniem przechodniów – pomyślałam sobie: „Tak, to jest ten efekt ‘wow’, o którym marzy każda kobieta w Dniu Ślubu!”. Tak rozpoczęła się nasza współpraca, której kulminacja nastąpiła w dniu mojego Ślubu, w którym Sabina przygotowała mnie, jak i moją mamę.

Z powodu przedślubnej gorączki moja cera niestety nie wyglądała w tym Wyjątkowym Dniu idealnie, co dosłownie spędzało mi sen z powiek. Na szczęście zdecydowałam się powierzyć mój wygląd profesjonalistce – Sabinie, która sprawiła, że wyglądałam pięknie!

Zarówno na Ślubie jak i na parogodzinnej sesji makijaż i fryzura trzymały się bardzo dobrze, pomimo upału i wielu emocji 🙂

 

 

 

 

 

Magda – Panna Młoda

minWszystkim przyszłym Paniom Młodym i nie tylko… Szczerze polecam i namawiam do skorzystania z usług Sabiny Piechaczyk!

Na prace Sabinki natknęłam się przypadkiem, szukając w Internecie wizażystki, która podjęłaby się wykonania zarówno makijażu ślubnego jak i fryzury. Skontaktowanie się z Sabiną okazało sie strzałem w dziesiątkę! Odetchnęłam z ulgą kiedy Sabinka potwierdziła mailowo, że znajdzie dla mnie czas w zaproponowanym przeze mnie terminie – za co jeszcze raz serdecznie dziękuję! Po spotkaniu próbnym nie miałam żadnych wątpliwości że zdając się na Sabinkę dokonałam najlepszego wyboru! Sabina wykonała profesjonalny i trwały makijaż ślubny, delikatny a zarazem podkreślający oprawę moich oczu. Największym zaskoczeniem była dla mnie fryzura – nigdy wcześniej nikt mnie tak pięknie nie uczesał! Sabina stworzyła dzieło sztuki z moich niesfornych i rzadkich włosów!

Również w kwestii bukietu, Sabinka doradziła mi jakie kwiaty wybrać pod względem trwałości oraz kompozycji. Bukiecik wyglądał dokładnie tak jak chciałam – był bardzo delikatny oraz przetrwał kilka kolejnych dni do sesji plenerowej. Poza profesjonalizmem i wyjątkowymi umiejętnościami z zakresu wizażu, ogromnym atutem Sabinki jest Jej ciepła osobowość, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do klientki. Jeszcze raz serdecznie dziękuję Sabinko 🙂 i gorąco polecam!

 

 

 

Malwina – Panna Młoda

minNa stronę Sabiny trafiłam przypadkiem, ale już po wymianie pierwszych maili wiedziałam, że będziemy miały dobry kontakt. Na próbie spędziłyśmy razem 5 godzin, jednak czas zleciał błyskawicznie. Fryzura i makijaż trzymały się przez całą imprezę karnawałową wzbudzając zachwyt koleżanek z pracy. Już wiedziałam, że to jest TO 🙂

W dniu ślubu byłam trochę zdenerwowana, ale Sabina wprowadzała spokojną atmosferę. Fryzura wyszła nawet lepiej niż w dniu próby, a makijaż  ślubny cóż, był idealny. Nawet moja błyszcząca cera go nie zepsuła i wszystko trzymało się aż do ostatnich chwil wesela. Początkowo  chciałam rzucać bukietem w czasie oczepin, ale gdy zobaczyłam śliczny bukiet z frezji przygotowany przez Sabinę (każdy kwiatek zabezpieczony drucikiem), to zmieniłam zdanie i zostawiłam kwiatki dla siebie, by móc się nimi cieszyć przez kilka kolejnych dni.

Wiedziałam, że skorzystam z usług Sabiny również do sesji fotograficznej. Postanowiłam zmienić fryzurę i zostawić rozpuszczone włosy. Zawsze miałam ciężkie i proste włosy, dlatego trochę się bałam czy loki, które sobie wymarzyłam przetrwają kilka godzin zdjęć. Mimo silnego wiatru, wszystko zostało na swoim miejscu. Dodatkowo poprosiłam Sabinę o przygotowanie wianka. Wiedziałam, że chcę coś z fioletem, w sielskim klimacie, ale dokładnie nie potrafiłam opisać, jakie wianki mi się podobają. Mimo to, Sabina trafiła idealnie w mój gust. Wyszło ślicznie, lekko i dziewczęco, w sam raz na plener 🙂

Zdecydowanie polecam Sabinę wszystkim pannom młodym!

 

Ola – Panna Młoda

minPowiem krótko: jeśli zależy Wam na naturalnej i trwałej fryzurze oraz perfekcyjnie dopracowanym, subtelnym makijażu na Dzień Waszego Wesela – mogę polecić usługi Sabiny!

Przygotowując się do swojego ślubu, szukałam kogoś, kto będzie mógł przyjechać do mojego rodzinnego domu, by mnie umalować i uczesać. Wiedziałam również, że fryzura ma być prosta, zwyczajny kok, spięty z moich naturalnych loków. Dzięki temu chciałam mieć pewność, że goście nie będą mieli problemu z rozpoznaniem, na czyje wesele przyszli 😉 Na sam makijaż ślubny nie miałam szczególnego pomysłu, wiedziałam jednak, że nie może to być nic mocnego i mało naturalnego – obawiam się, że przy takim makijażu mój Tomek mógłby mieć problemy z wypowiedzeniem sakramentalnego „tak” – jest zdecydowanym fanem naturalności 🙂 I tak po próbnym mieliśmy burzliwe dyskusje w kwestii tego, że mam za ciemne oczy…
Na szczęście Sabina perfekcyjnie spełniła wszystkie te wymagania –  dojazd nie był dla niej żadnym problemem, ucieszyła się, że „korzystamy” z moich loków i przygotowała bardzo ładną i super trwałą fryzurę oraz zaproponowała jako makijaż coś jednocześnie subtelnego, ale również podkreślającego moją urodę. Dodatkowo Sabina dopracowała makijaż w najmniejszym szczególe! Po prostu mistrzowska robota! Dzięki temu, w makijażu ślubnym czułam się pewnie i po prostu pięknie. I co ważne, makijaż był bardzo trwały – nawet pod koniec wesela, pomimo szaleństw na parkiecie!
Z usług Sabiny skorzystały także moja Mama i siostra. Obie były pod wrażeniem perfekcyjnego makijażu, a fryzury bez szwanku przetrwały całą noc!
Natomiast, jeśli zostałabym zmuszona do wskazania najsłabszego punktu … pod koniec zabrakło trochę czasu na dopięcie nas trzech na ostatni guzik.  Myślę, że to z uwagi na ilość osób (ja – Panna Młoda, jej mama i siostra), którym Sabina robiła zarówno fryzury jak i makijaże. Stąd rada dla przyszłych Panien Młodych – lepiej rozpocząć przygotowania te pół godziny wcześniej – oszczędzicie sobie niepotrzebnych nerwów 😉

 

 

Karolina – Panna Młoda

min K. Konował

Sabinę wybrałam na podstawie opinii na forach oraz na jej stronie. Wybór był słuszny. Sabinka wykonywała moją fryzurę oraz makijaż ślubny. Z efektów, jakie wyszły jestem bardzo zadowolona.

Jeszcze przed próbą podała wskazówki jak zadbać o twarz na te kilka dni przed oraz prosiła o  zdjęcia dodatków, sukni, wszystko co ma wpływ na wizerunek panny młodej. Na podstawie zdjęć fryzur i  krótkiej rozmowie, Sabinka wykonała cudowne upięcie. Fryzura wytrzymała cały dzień i noc. Makijaż również wytrwał ten ważny dzień. Sabina dobrała odpowiedni kolor dla mnie. Goście mówili, że wyglądam prześlicznie i dzięki Sabince rzeczywiście tak się czułam.

Mogę ze spokojnym sumieniem polecić Sabinę 🙂

 

 

 

 

 

Agnieszka – Panna Młoda

AgnieszkaSabina wykonywała moją fryzurę ślubną i makijaż. Z efektów jej pracy byłam bardzo zadowolona. Makijaż i fryzura trzymały się do końca wesela. Fryzura była po prostu idealna. Wcześniej próbowałam się już tak uczesać korzystając  z usług przeróżnych salonów fryzjerskich, ale zawsze było coś nie tak… sztywne włosy z powodu nadmiaru lakieru lub fryzura się po prostu nie trzymała. Sabina uczesała mnie tak jak tego oczekiwałam. Na włosach nie było widać żadnej wsuwki ani lakieru. Jako że  Sabina jest bardzo sympatyczną osobą, dlatego długie godziny makijażu próbnego i fryzury były dla mnie przyjemnością. Tematów do rozmów nam nie brakowało. W dniu ślubu, kiedy byłam trochę zestresowana, Sabina również potrafiła rozładować nerwową atmosferę.  Sabina wykonała makijaż również mojej mamie, która także była bardzo zadowolona.

Z całą pewnością mogę polecić Sabinę każdej pannie młodej. Sabina potrafi bardzo dobrze doradzić, nawet jeśli się samej do końca nie wie, czego się chce. Jest także bardzo elastyczna i dopasuje się do harmonogramu dnia każdej panny młodej. Jeszcze raz dziękuję i jestem pewna, ze przy każdej innej okazji skorzystam jeszcze z Twoich usług!!

 

 

 

 

Ewa – Panna Młoda

EwaWszystkie wiemy, jak ważny jest w dniu ślubu wygląd panny młodej, a co za tym idzie jej dobre samopoczucie.

Wybierając się do Sabiny dokładnie wiedziałam, jaki chciałabym mieć makijaż ślubny, ale nie byłam przekonana do żadnej fryzury. Dzięki jej cierpliwości i sugestiom wreszcie znalazłam to, czego szukałam. Makijaż i fryzura przetrwały w praktycznie nienaruszonym stanie do następnego dnia.

Jeśli macie możliwość zrobić próbny makijaż i fryzurę, nie wahajcie się, ja dzięki temu uniknęłam wielu stresów. Oczywiście stoicki spokój i opanowanie Sabiny dodatkowo ukoiły moje nerwy. Ważne dla mnie było też to, że Sabina w dniu ślubu przyjechała do mnie do domu.

Jeszcze raz dziękuję za pełen profesjonalizm. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś zdarzy mi się wyglądać i czuć tak świetnie jak w tym wyjątkowym dniu. Mój trzyletni bratanek kiedy mnie zobaczył, powiedział: ale ciocia jest ładna, taka inna 🙂 Czułam się naprawdę pięknie.

 

 

 

 

Magda – Panna Młoda

MagdaSzukałam osoby, która zrobiłaby mi taki makijaż ślubny i tak by mnie uczesała, żebym pozostała sobą, a nie kimś pięknym, ale jakby w masce.Sabina uczyniła to moje marzenie rzeczywistością- czułam się szczególnie, pięknie, radośnie, a przede wszystkim byłam to ja, tylko bardziej odświętna.

Jakość makijażu ślubnego sprawdzana była wielokrotnie tego dnia- łzy przy błogosławieństwie rodziców, jeszcze przed wejściem do kościoła miały szansę wszystko rozmyć, ale nic takiego się nie stało. Miałam katar i kaszel, mnóstwo razy wycierałam nos, ale nie uwidocznił się jako czerwone i opuchnięte znalezisko na środku twarzy. A w czasie wesela obtańcowało mnie kilkudziesięciu panów, tańczyliśmy też skoczną belgijkę- i nic się z włosami, ani z wpiętymi weń kwiatami nie stało 🙂 Moje zadowolenie- 100%! Gorąco polecam 🙂

 

 

Agnieszka – Panna Młoda

Agnieszka R.W dniu ślubu chyba każda Panna Młoda chciałaby wyglądać zjawiskowo. Ja też tak myślałam, dlatego mając sporo czasu na wybór osoby, która miałaby mnie przygotować do tego najważniejszego dnia w życiu, zaczęłam poszukiwania. Podczas nich trafiłam na forum, na którym przyszłe oraz już byłe panny młode zachwalały Sabinę 🙂 Szybko odnalazłam jej stronę i od razu widziałam, że to będzie ta osoba, której mi potrzeba. Pozostało więc zapytać, czy znajdzie dla mnie czas w dniu mojego ślubu. Na szczęście okazało się, że tak 🙂 Umówiłyśmy się także na próbę, podczas której miło się zaskoczyłam. Oprócz ślubnych: fryzury i makijażu, Sabina doradziła mi także jak powinien wyglądać mój ślubny bukiet oraz w jakich kolorach powinny być moje ślubne dodatki, tak by całość ładnie ze sobą współgrała. Dowiedziałam się także, jak przygotować cerę przed tym dniem oraz co robić w trakcie wesela, żeby makijaż wyglądał świeżo. Wyszłam od Sabiny po kilku godzinach porad, w próbnej wersji fryzury i makijażu oraz z przekonaniem, że w końcu moja ślubna wizja zaczyna nabierać realnego kształtu 🙂 W dniu samego ślubu wszystko szło zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, a całość ostatecznie wyglądała według mnie nawet lepiej niż na próbie 🙂 także bukiet oraz bukiecik dla Pana Młodego wyglądały rewelacyjnie 🙂

Co muszę pochwalić, to fakt, że Sabina potrafi zachować zimną krew nawet w sytuacji, gdy Panna Młoda z nerwów ledwie jest w stanie wydusić z siebie jakiekolwiek słowo 😉 Co ważne, zarówno fryzura ślubna, jak i makijaż ślubny trzymały się jeszcze następnego dnia, także po małych poprawkach mogłam udać się na sesje zdjęciową. Bukiet, po stosowaniu się do rad Sabiny, postał w wazonie jeszcze kilka tygodni 🙂

Zatem, jeśli chcecie na swoim ślubie wyglądać tak, że wszyscy zgromadzeni na nim ludzie będą spoglądać na Was z zachwytem w oczach, to zdecydowanie i gorąco polecam Wam Sabinę 🙂

 

Ania – Panna Młoda

AniaUsługi Sabinki znalazłam w internecie. Nie miałam okazji nigdy słyszeć o jej pracach, ale postanowiłam zaryzykować. Okazało się to bardzo dobrym wyborem, strzałem w dziesiątkę!! 🙂 Sabina dobrała do mnie odpowiednie kolory makijażu ślubnego i naprawdę muszę przyznać, że w tym zarówno stresującym jak i pięknym dniu czułam się dzięki niej jak prawdziwa księżniczka 🙂
Z całego szczerego serca polecam usługi Sabiny 🙂
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hania – Panna Młoda

HaniaSabinę mogę polecić wszystkim paniom w 100% 🙂 Z jednej strony po tym co robi widać, że jest pełną profesjonalistką, a z drugiej strony jest przemiłą i przesympatyczną osobą. W dniu mojego ślubu powierzyłam w jej ręce „pełen pakiet” 😉 fryzurę i makijaż moje i mojej siostry oraz bukiet i butonierkę. Wyszło dokładnie tak jak sobie wymarzyłam. Na pierwszym spotkaniu Sabina mocno wsłuchuje się w oczekiwania oraz służy radą dopasowując makijaż ślubny, fryzurę i bukiet do sukni.

Każdej dziewczynie która szuka perfekcyjnej osoby, która ma zadbać o wygląd w ważnym dla nas dniu mogę powiedzieć, że już nie muszą dalej szukać, bo Sabina to najlepszy wybór 🙂

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje 🙂

 

 

 

 

Magda – maturzystka

bbbJestem zachwycona współpracą z Sabiną. Pełen profesjonalizm, doświadczenie oraz przesympatyczna atmosfera. Nie będę ukrywać, że w dniu mojej studniówki wyglądałam dokładnie tak, jak sobie wymarzyłam. Ogromną zaletą Sabiny, poza talentem artystycznym, jest dbanie o kontakt z klientem. Wszystkie szczegóły mogłam omówić telefonicznie i drogą mailową. Polecam wszystkim kobietom, które chcą wyglądać doskonale –  Sabina wie jak tego dokonać. Fryzura i makijaż studniówkowy wytrzymały całą noc, mogłam się bawić do upadłego 🙂

 

 

 

 

 

Ewelina – Panna Młoda

minSabina to był strzał w dziesiątkę{#wink}                                                        Szukając przed tym Wielkim Dniem kogoś, kto zamieni żabę w księżniczkę, nie mogłam liczyć na mojego księcia, bo ten się na makijażu ślubnym i fryzurach kompletnie nie zna. Takim „księciem” okazała się Sabina, która wyczarowała na mojej głowie przepiękną stylizację, idealnie pasująca do całości. Szczególnie polecam spotkać się na próbę makijażu  ślubnego i fryzury, na której czułam się, jakbym rozmawiała z najlepszą przyjaciółką, choć dopiero się poznałyśmy. Sabina okazała się świetnym doradcą, umiejętnie, choć nienarzucająco się sugerując, co będzie dla mnie najlepsze. Choć nie uważam się za wybredną klientkę, to cała próba trwała około czterech godzin, a może nawet dłużej, czas minął tak szybko. Każdy szczegół zarówno fryzury jak i makijażu musiał być omówiony, a następnie przetestowany, tak, żeby w dniu ślubu wszystko poszło sprawnie i nad niczym nie trzeba było się zastanawiać (zaoszczędzicie sporo stresów{#smile}).  W dniu ślubu wszystko było dograne i precyzyjnie wykonane. Byłam zadowolona, że w gorący lipcowy dzień nie czułam sie jak „w masce”, mój makijaż  ślubny był dobrany do moich potrzeb i panującej aury, a fryzura lekka i nie sprawiająca kłopotów, a gdyby nie noc poślubna, na pewno przetrwałaby do następnego dnia{#tongue}.

Polecam gorąco Sabinę jako fryzjerkę, makijażystkę, a przede wszystkim stylistkę i świetnego doradcę oraz życzę, żeby Wasz Wielki Dzień był najwspanialszym w życiu{#smile}.

 

 

 

 

Ania – Panna Młoda

min

Kontakt do Sabiny znalazłam szukając w internecie profesjonalnej osoby, która wykonałaby mi makijaż ślubny i fryzurę, a jednocześnie mogłaby przyjechać do mnie do domu (w pobliżu Poznania) w dzień ślubu.

Nigdy wcześniej nie korzystałam z usług makijażystki i oczekiwałam delikatnego, wyglądającego naturalnie makijażu, jednocześnie chciałam podkreślić oczy, nie wiedząc jednak, jakie kolory cieni powinnam wybrać. Sabina potrafi doskonale doradzić w kwestii wizażu, przy czym robi to z wyczuciem, ostrożnie i z taktem.. Do swojej pracy podchodzi z ogromnym zaangażowaniem, profesjonalizmem i cierpliwością. Przed próbnym makijażem poprosiła o zdjęcie twarzy, a także sukni ślubnej oraz informacje na temat kolorystyki dodatków i moich wyobrażeń dotyczących makijażu i fryzury. Jest przemiłą i bardzo ciepłą osobą, dzięki czemu długie godziny, które poświęciła mi na próbny makijaż i uczesanie spędziłam bardzo sympatycznie. Ponadto doradziła mi w kwestii doboru kwiatów do bukietu ślubnego, który sobie wymarzyłam, a nie wiedziałam z jakich gatunków roślin go ułożyć i jakich odcieni fioletu i różu użyć.

W dzień mojego ślubu Sabina zrobiła też makijaż mojej Mamie, którą również ujęła swoją przemiłą osobowością. Makijaże były bardzo ładne i trwałe, a obie: i ja i Mama byłyśmy bardzo zadowolone. Gorąco polecam usługi Sabiny!

 

 

 

 

Gosia – Panna Młoda

min

Bardzo chciałabym podziękować za profesjonalny makijaż, który był bardzo trwały i dodał mi pewności siebie w tym szczególnym dniu.
Wykonując makijaż ślubny Sabina wzięła pod uwagę kolor mojej sukienki, butów, zadbała o każdy szczegół.

Mój bukiet ślubny został zrobiony także przez Sabinę i wyglądał dokładnie tak samo jak na zdjęciu, które znalazłam w internecie. Byłam pod wrażeniem.

Skorzystam z jej usług w przyszłości, gdyż dzięki jej ogromnemu doświadczeniu na pewno będę wyglądać wyjątkowo!

 

 

 

Beata – Panna Młoda

min

Sabina wykonała mi przepiękny makijaż ślubny, delikatny, taki jak chciałam. Nie miałam nawet makijażu próbnego, ale dzięki wymianie e-mailowej przed ślubem dokładnie określiłam czego oczekuję i Sabina wykonała mój makijaż perfekcyjnie 🙂 Następnego dnia popołudniu miałam sesję zdjęciową w plenerze i w zasadzie tylko poprawiałam usta i róż, oczy wyglądały tak samo jak w dniu ślubu, także makijaż był naprawdę trwały. Szczerze polecam. Makijaż był subtelny, delikatny, naturalny, taki jak sobie wymarzyłam.

 

 

 

 

 

 

 

Marta – Panna Młoda

minSabina to perfekcjonistka w każdym calu!
Znalazłam jej stronę przypadkiem– szukałam osoby, która w dniu ślubu wykona fryzurę i makijaż w domu Panny Młodej – było to dla mnie o tyle istotne, gdyż nie wyobrażam sobie aby w takim dniu jeździć do fryzjerek i makijażystek. Po obejrzeniu strony zdecydowałam się napisać do Sabiny- odpowiedź była natychmiastowa 🙂

Umówiłyśmy się na próbny makijaż i fryzurę- byłam zachwycona jej podejściem, doradziła zarówno w wyborze makijażu  ślubnego, fryzury jak i koloru bukietu ślubnego. Generalnie na początku chciałam bukiet z ciemno bordowych cantadesek, ale Sabina stwierdziła, że ten kolor wcale do mnie nie pasuje i zasugerowała w jakich kolorach powinnam dobierać bukiet ślubny- był to strzał w dziesiątkę!W dniu ślubu Sabina była u mnie już o 7:30 i spędziła z nami cały dzień (jak wychodziliśmy do kościoła to jeszcze się pakowała- dziękuję jej za cierpliwość 🙂 ). Malowała jeszcze poza mną siostrę i jej dwie dorosłe już córki-  wszystkie byłyśmy zadowolone. Zarówno fryzury jak i makijaże przetrwały całonocną zabawę!Jeśli którakolwiek z Was zastanawia się nad wyborem fryzjerki, makijażystki a teraz nawet florystki 🙂 to z całego serca polecam Sabinę! 🙂

 

 

 

 

Ania – Panna Młoda

minZ uwagi na to, że jestem osobą wymagającą poszukiwałam profesjonalnej osoby, która w całości sprosta moim oczekiwaniom jeśli chodzi o wykonanie makijażu w Dniu Ślubu. Na stronę Sabiny trafiłam zupełnie przez przypadek. Przeglądając jej prace w internecie wzbudziły one u mnie podziw; wszystko było wykonane z największą starannością. Od samego początku Sabina wykazała się profesjonalizmem. Rozmawiając z Nią po raz pierwszy przez telefon już wtedy udzieliła mi wielu cennych wskazówek jak przygotować cerę do makijażu itp. Z Sabiną umówiłam się na próbny makijaż u niej w mieszkaniu. Była doskonale przygotowana. Poświęciła mi bardzo dużo czasu jeśli chodzi o poradę; jakie kolory do mnie pasują, czego lepiej unikać, co podkreślić, rozwiewała każde moje wątpliwości a także w sytuacji niezdecydowania potrafiła znaleźć najlepsze rozwiązanie. Końcowy rezultat makijażu próbnego był rewelacyjny. Makijaż był perfekcyjnie wykonany, użyte zostały najwyższej jakości kosmetyki, co w efekcie owocowało tym, że utrzymywał się on przez cały czas.W Dniu Ślubu Sabina wykonała mi makijaż ślubny,  malowała też moją mamę oraz babcię. Wszystkie byłyśmy bardzo zadowolone. Poprosiłam także o wykonanie dla mnie bukietu ślubnego. Tutaj też Sabina wykazała się profesjonalizmem. Potrafiła doradzić jeśli chodzi o kolory, wybór kwiatów. Przygotowała także bukiety dla rodziców, które były wykonane z niezwykle pięknych lilii, które wytrwały ponad 2 tygodnie. Do sesji ślubnej także Sabina wykonała mi makijaż. Rewelacyjnie zdał egzamin. Mimo tego, że sesja trwała cały dzień makijaż przez cały czas był „świeży”.Z całą pewnością mogę stwierdzić, że Sabina to osoba godna polecenia cechująca się na wysokim poziomie profesjonalizmem. To także co najważniejsze osoba pełna ciepła, cierpliwości, wykazująca się ogromnym zaangażowaniem. Gorąco polecam a zarazem serdecznie dziękuję Sabinko za wszystko!! 🙂

 

 

 

Asia – Panna Młoda

minJeżeli poszukujesz kosmetyczki, fryzjerki i wizażystki w jednym to właśnie ją znalazłaś! Gorąco polecam usługi Sabiny. Na stronę Konsystencji trafiłam przypadkiem szukając kosmetyczki, która umaluje mnie do ślubu. W tym dniu zależało mi na perfekcyjnym makijażu ślubnym, więc zanim podjęłam decyzję o zatrudnieniu Sabiny zapoznałam się z wieloma ofertami i jestem przekonana, że dokonałam najlepszego wyboru. Już przy pierwszym kontakcie Sabina wzbudziła moją dużą sympatię i zaufanie. Wielokrotnie służyła mi radą przy wyborze uczesania i makijażu, a nawet dodatków w postaci biżuterii i bukietu ślubnego. Poświęciła mi przy tym wiele uwagi i cierpliwości. Widać, że bardzo angażuje się w swoją pracę, a do każdej osoby podchodzi indywidualnie. Podczas kilku godzinnej próby makijażu i uczesania Sabina wysłuchała moich pomysłów oraz przedstawiła swoje propozycje modyfikacji tego co zaproponowałam w konsekwencji czego powstał piękny makijaż i upięcie. Co ważne w odróżnieniu od konkurencji do sprawy podeszła bardzo kompleksowo prosząc mnie wcześniej o przesłanie zdjęcia sukni tak aby właściwie dobrać stylizację. Ostatecznie Sabina wykonała dla mnie makijaż i fryzurę w dniu ślubu oraz makijaż do sesji. Ponadto umalowała moją mamę i uczesała babcię w dniu ślubu 🙂 Prosiłam ją o wyrazisty makijaż mocno akcentujący oczy i taki właśnie był. Pomimo, iż w dużej części wykonany był z koloru, którego sama nie odważyłabym sobie nałożyć (granat) Sabina świetnie dobrała odcień cienia i całość wyglądała prześlicznie. Makijaż był bardzo trwały, wykonany profesjonalnymi kosmetykami, więc bez problemu wytrzymał do samego rana. Dodatkowo Sabina poradziła mi jak o niego zadbać w trakcie wesela oraz dała pojemniczek z pudrem transparentnym na później. Bardzo trudno było mi zdecydować się na rodzaj upięcia włosów ale i w tym przypadku po wysłuchaniu moich wskazówek oraz obejrzeniu kilku wybranych przeze mnie fotografii Sabina zaproponowała satysfakcjonujące mnie rozwiązanie, co nie było łatwe, gdyż zdecydowanie bardziej podobały mi się fryzury wykonywane na bardzo długich włosach, których nie posiadam. Ostatecznie dzięki odpowiedniemu podpięciu i skręceniu włosów nadała im objętości uzyskując efekt pośredni pomiędzy upiętymi i rozpuszczonymi włosami. Fryzura trzymała się świetnie. Z końcowego efektu byłam tak zadowolona, że bez wahania zdecydowałam się również na makijaż do sesji. Podsumowując Sabina to przemiła osoba o artystycznej duszy. Niezwykle otwarta i kontaktowa. Gwarantuję, że jeśli skorzystacie z jej usług poczujecie się w dniu ślubu naprawdę wyjątkowo. Ja ze swojej strony bardzo dziękuję Sabinie za zaangażowanie, dobre rady i profesjonalizm.

 

Monika – Panna Młoda

MonikaPolecam Sabinkę!!! Dziewczyny, jeżeli szukacie kogoś kto wykona Wam profesjonalny makijaż ślubny i fryzurkę to Sabinka robi to cudownie 🙂 W tym wyjątkowym dla mnie dniu przyjechała do mnie już przed godziną 6- tą rano 🙂 Wymalowała mnie i uczesała prześlicznie. Chciałam zaznaczyć że Sabina robi fryzurę tak profesjonalnie, że nie było widać żadnej wsuwki upiętej we włosach 🙂 Goście byli zachwyceni, pytali kto mnie tak ładnie przygotował. Czułam się naprawdę dobrze i wyjątkowo. Najbardziej mój widok zaskoczył Pana Młodego obecnie mojego Męża– po prostu jak wszedł do pokoju to się wzruszył 😉 Fryzura i makijaż ślubny trzymał się przez całe wesele i jeszcze następnego dnia miałam do wieczora 🙂 także naprawdę świetnie wyszło i warto zgłosić się do tak sympatycznej kobietki jaką jest Sabina 🙂 Sprostała wyzwaniu i byłam bardzo bardzo zadowolona i szczęśliwa w tym cudownym dniu 🙂Sabina malowała także moją mamę, która była bardzo zadowolona z delikatnego ale zarazem eleganckiego makijażu.  Dziękuję Ci ślicznie Sabinko jeszcze raz 🙂
 
 
 

 

Marlena – Panna Młoda

minSabina w ten najważniejszy dzień w moim życiu wykonała mi fryzurę ślubną, makijaż, bukiet ślubny dla mnie, bukiecik dla mojej świadkowej, butonierkę dla męża i jego świadka, dekoracje na stoły i prezenciki dla gości. Biorąc pod uwagę fakt, że jestem osobą wymagającą i wszystko musiało wyjść perfekcyjnie tak jak zaplanowałam to Sabinę mogę polecić Wam pod każdym względem.Mój makijaż spełnił oczekiwania zarówno wizualne jak i praktyczne. Podczas ponad 6-godzinnej próby wszystko ustaliłyśmy, Sabina mi doradzała ale i słuchała moich sugestii. Dodatkowo poradziła mi jak mam zadbać o makijaż w trakcie wesela (kupiłam bibułki matujące i puder, a od niej dostałam błyszczyk w pudełeczku) – choć to wszystko okazało się niepotrzebne! 🙂 Poza jednokrotnym poprawieniem ust makijaż przetrwał wesele do samego rana i poprawiny w następny dzień. A kosmetyki są tak rewelacyjne, że zużyję je na co dzień.
Włosy chciałam mieć upięte w klasyczny, prosty sposób- kok hiszpański. Sabina poradziła mi wpiąć żywe kwiaty- efekt był wspaniały, podkreślał prostotę upięcia. A fryzurka również przetrwała dwie huczne zabawy. Jeśli ufać komplementom, mój wygląd oczarował Męża i Gości :)Wybierając bukiet przesłałam Sabinie 3 zdjęcia- ona połączyła to razem i powstał przepiękny bukiet w pastelowych kolorach- dokładnie taki, jaki sobie wymarzyłam. Dzięki perfekcyjnemu podejściu bukiet był bardzo trwały! Mimo upalnej pogody w dzień ślubu, bukiet wytrzymał mi do sesji plenerowej, która ze względu na deszcz odbyła się tydzień później (bukiet był w chłodni). Sam fotograf był w szoku :)Dodatkowo Sabina wykonała dla mnie dekoracje stołów, piękne cukierki dla gości pod Kościołem i prezenty dla gości weselnych- bardzo się cieszę, że nie musiałam już o tym myśleć sama! :)Z perspektywy czasu uważam, że nie ma lepszej sprawy niż zaopatrywanie się kompleksowo u jednej osoby, która jest profesjonalna w każdym calu. Zaufanie takiej osobie daje niesamowity komfort psychiczny (nie trzeba się martwić, że coś pójdzie nie tak) oraz gwarancję, że wszystkie elementy będą ze sobą współgrać.

 

Klaudyna – Panna Młoda

Rewelacja! Sabinka jest przesympatyczną, ciepłą osobą. Jest perfekcyjna we wszystkim. Wszystko jest dopracowane i dopięte na ostatni guzik 😉 Sabinka bardzo mi pomogła, podtrzymywała na duchu w dniu ślubu, dzięki Niej w ogóle nie stresowałam się przed tym ważnym wydarzeniem. Wszystko wyszło super (włosy, bukiet ślubny, makijaż ślubny). Fryzurka trzymała się całą noc (loki), makijaż także i bukiecik, który był z pięknych róż z kryształkami, specjalnie dla mnie wyszukanych 😉 Wszystko wyszło tak jak sobie wymarzyłam i Sabinka sprostała zadaniu, a miałam trochę wymagań i swoich koncepcji 😉 Dodatkowo pomogła także Panu Młodemu z fryzurą i zrobiła przepiękną butonierkę. Polecam gorąco!
 
 
 

 

 

 

 

 

Asia – Panna Młoda

min

Dziękuję Ci Sabinko 🙂
Dziękuję za przepiękny makijaż ślubny w tym tak wyjątkowym dniu – wytrzymał cały dzień a wszyscy chwalili i pytali, kto dokonał takiego cudu 🙂 Czułam się jak gwiazda. Makijaż, fryzura, kwiaty trzymały się przez cały czas, byłam zachwycona nie tylko ja, ale goście… Fryzura zrobiła wrażenie jak również makijaż i bukiet ślubny. Magiczne dłonie wyczarowały i wydobyły moją naturalność i delikatność.
Dziękuję i na pewno pojawię się znowu przy innej okazji.
 
 

 

 

 

Justyna – Panna Młoda

SONY DSC

W dniu ślubu Sabina wykonała mi makijaż, fryzurę, bukiet ślubny, butonierkę oraz super bukiecik dla świadkowej-mojej siostry- wszystko prezentowało się perfekcyjnie.
Makijaż ślubny przetrwał bez problemu całą noc, fryzura podobnie- warto zaznaczyć, że kwiatek, który miałam wpięty we włosy również był specjalnie do tego przygotowany przez Sabinę.
Bukiet ślubny był wykonany bardzo dokładnie- każdy kwiatek był osobno zabezpieczony. Prezentował się przepięknie- dokładnie tak jak sobie wymarzyłam!
Dodatkowo Sabina wykonała makijaż i fryzurę mojej Mamie a jakiś miesiąc przed ślubem sama skorzystałam z makijażu i fryzury próbnej, na które Sabina poświęciła prawie cały dzień aby prezentowały się tak, jak sobie wymyśliłam!
Dla mnie ważną sprawą był również fakt, że Sabina przyjechała do mnie- nie musiałam stresować się tego dnia bieganiem po kwiaciarniach, fryzjerkach, wizażystkach i zgraniem tego w czasie!
Polecam wszystkim Jej usługi- sama pewnie jeszcze nie jeden raz skorzystam z makijażu wieczorowego lub fryzurki!

 

 

 

 

 

Alicja – Panna Młoda

minDrogie dziewczyny, jeżeli zastanawiacie się nad wyborem wizażystki, która zrobi wam makijaż na ślub nie zastanawiajcie się dłużej! Polecam Sabinę! Dlaczego?
Już od pierwszego kontaktu mogłam liczyć na jej porady i wyczerpujące odpowiedzi na milion pytań dotyczących makijażu ślubnego. Kiedy spotkałyśmy się na próbny makijaż  Sabina najpierw zapytała, jak chcę być pomalowana i jakich kosmetyków używam. Do tego dodała swoje sugestie i w rezultacie wyczarowała piękny makijaż. W trakcie makijażu ślubnego również z cierpliwością słuchała moich uwag. Tak naprawdę jedyne, czego się obawiałam to to, że mój makijaż będzie za mocny. Jednak zaufałam Sabinie i oczywiście miała rację 😉 Kiedy zobaczyłam się na zdjęciach,które mi zrobiła makijaż był idealny- ani za mocny ani za lekki. Dzięki temu, że omówiłyśmy wszystko na próbie, w dniu ślubu nie musiałam się już w ogóle stresować.
Największe atuty Sabiny to jej spokój i umiejętność sugestii w nienachalny sposób. Potrafi profesjonalnie doradzić, ale nie narzuca swojego zdania.

Poza makijażem poprosiłam Sabinę o przygotowanie mojego bukietu ślubnego. Miałam w głowie pewną wizję i chciałam żeby ktoś ją zrealizował. Zazwyczaj tak to jest ,że trudno to osiągnąć. Na szczęście z pomocą Sabiny wszystko się udało. Chciałam nietypowy bukiet- cały czerwony z pomieszanych kwiatów, bez zielonego, z czarną wstążką. Chciałam, żeby był romantyczny i taki ”nieidealny”. Zupełnie nie znam się na rodzajach kwiatów, a tym bardziej jakie są dostępne o danej porze roku. Sabina podała mi listę kwiatów, jakie możemy użyć i jakie według niej będę pasowały, a ja wybrałam te które mi się podobają. Doradziła mi też, których na pewno nie wybierać, bo są np. mało trwałe, albo zbyt delikatne, żeby łączyć je z innymi. Stworzyła piękny bukiet- lepszy niż sobie wyobraziłam 🙂 Wyglądał bardzo naturalnie a przy tym przetrwał całą  ceremonię, sesję  i  rzucanie w czasie oczepin 🙂

 

 

Ola – Panna Młoda

min2

Bardzo cieszę się, że trafiłam na tak wspaniałą osobę jak Sabina 🙂 Nie tylko wykonała mi fryzurę, makijaż ślubny, wianek i bukiet, ale też pomagała i doradzała we wszystkim, co było dla mnie bardzo ważne, bo nasze wesele było w plenerze i wszystko sami koordynowaliśmy, co wiązało się z ogromnym stresem. Na szczęście Sabinka potrafiła mnie uspokoić, pozytywnie nastawić i nawet wykonała bukiet ślubny, na który już nie znalazłam czasu,  Sabina uratowała sytuację, a bukiecik wyszedł super.

Makijaż ślubny był przepiękny, dopasowany do moich oczu i urody, wyrazisty, a jednak delikatny, wszyscy go podziwiali 🙂 Ale najbardziej zadowolona byłam z fryzury i wianka, który przerósł moje oczekiwania, wyszedł świetnie, idealnie dopełniał moją twarz, był duży, a jednak zwiewny i wszyscy goście chwalili, że był to strzał w dziesiątkę 🙂 Zaskoczyło mnie jeszcze to jak dobrze wszystko wytrzymało całą noc! Aż do rana wyglądałam idealnie, nie musiałam nic poprawiać, makijaż ani odrobinkę się nie rozmazał, loki miałam jeszcze na drugi dzień, a wianek, pomimo szalonych tańców i świetnej zabawy utrzymał się na głowie i ani jeden kwiatek nie wypadł, ba nawet ani jeden nie zmarniał! Jestem pod ogromnym wrażeniem talentu i pracowitości Sabinki 🙂

 

 

 

 

Edyta – wokalistka Modesta Pastiche

WSPANIAŁY TALENT + CUDOWNA PASJA + OGROMNA WIEDZA i DOŚWIADCZENIE = SABINA:)

Profesjonalizm Sabiny w parze z Jej osobowością sprawia, że współpraca z Nią to prawdziwa przyjemność.
Miałam okazję szczęśliwie być przygotowana przez Sabinę do sesji i do planu zdjęciowego naszego klipu. Do planu zdjęciowego przygotowani byli też Panowie- członkowie zespołu 🙂
Zarówno makijaże jak i fryzury wykonywane przez Sabinę za każdym razem pozostawały niezmienne przez kilkanaście godzin- ważne szczególnie przy realizacji teledysku!!!
Fryzura i makijaż niewzruszenie trwały mimo różnic temperatury, wilgotności i wykonywanych przez nas ruchów.
Otwarta na wszelkie pomysły i jednocześnie sama na tyle kreatywna aby sprostać powierzonej Jej najbardziej  wyszukanej wizji.
Praca z Sabiną to GWARANCJA osiągnięcia zamierzonego efektu.
Polecam gorąco!!!

Edyta Kaczmarek Rogacz, zespół Modesta Pastiche

 

 

 

Ada – Panna Młoda

minSabinka, to naprawdę wspaniała osóbka i do tego bardzo utalentowana 🙂 Podeszła do mnie w indywidualny sposób i profesjonalnie. Trafiłam na jej stronę zupełnie przez przypadek, ale to był traf w 10! Już od początku widziałam, że zależy jej na klientce, bo pisząc do niej wiadomość popełniłam literówkę w nazwie swojego maila, ale Sabina sobie poradziła, pokombinowała i odpowiedziała ekspresowo 🙂

Przed swoim ślubem miałam wiele obaw co do tego, czy moje włosy będą się trzymać ułożone, tak jak sobie wymarzyłam, bo jest ich bardzo dużo i są ciężkie. Poza tym bałam się, bo mało która fryzjerka dawała sobie z nimi radę, a na ślub chciałam, żeby fryzurka wyglądała bardzo naturalnie i elegancko 😉 Jednak już na próbnej fryzurze, którą wykonywała Sabinka widziałam, że kobietka ma do tego dryga 😀 Fryzurka wyglądała świetnie, idealnie tak, jak chciałam. Pomimo tego, że na początku, przez ciężkość moich włosów wsuwki wysuwały się, to Sabina zaproponowała mi wykonanie jeszcze jednej, miała pomysł jak zrobić, aby było dobrze 🙂  Bardzo mi się to podobało, widać było, że chce, aby wszystko bylo dopracowane w 100 % ! Dokładnie to samo mogę powiedzieć o makijażu ślubnym. Sabinka dba o najdrobniejsze szczegóły, a w dodatku doradza jak ewentualnie poprawić makijaż w trakcie uroczystości i co ze sobą wziąć 🙂 Pomimo tego,  że nie chciałam próbnego makijażu to Sabinka i tak sprawdziła, czy żaden kosmetyk nie będzie mnie uczulał. Fryzurka i makijaż właściwy trzymał się idealnie przez całe wesele i na następny dzień. Mogę powiedzieć, żę dzięki niej w dzień ślubu czułam się wyjątkowo pięknie 🙂 Dzięki temu, że wszystko wcześniej na spokojnie ustaliłyśmy, doradziła mi w wyborze makijażu oraz elementów fryzurki i przede wszystkim, dlatego, że jest bardzo zdolna mogłam się odprężyć podczas czesania i malowania, bo nie miałam żadnego stresu, że coś wyjdzie nie tak. 🙂 Poza tym dzięki niej mam świetną pamiątkę z przygotowań do ślubu w postaci zdjęć robionych własnoręcznie przez Sabinę, za które dziękuję i jestem bardzo wdzięczna 🙂 Dlatego w pełni mogę polecić współpracę z Sabiną, która w dodatku jest bardzo miła i kontaktowa;) Jestem pewna, że każdej dziewczynie doradzi i pomoże uwypuklić urodę i piękno 🙂

 

 

Mama Ady (Panny Młodej)

minmBardzo polecam Sabinę! Robiła mi tylko makijaż, ale byłam w 100 % zadowolona. W dodatku uratowała mój wizerunek, po strasznej fryzurze (prosto od fryzjera) profesjonalnym, pięknym makijażem. Mimo, iż prawie nie miałam weny co do kolorów makijażu, to Sabinka sama dobrała kolorystykę i styl makijażu do stroju. Jeśli ktoś nie ma pomysłu, co do tego jaki ma mieć makijaż to polecam Sabinkę, można poddać się bez obaw pod jej utalentowaną rękę. Pomimo upału i szaleństw na parkiecie makijaż trzymał się, aż do następnego dnia.
Polecam wszystkim mamom panien młodych 🙂

 

 

 

 

Patrycja – Panna Młoda

Z pełnym przekonaniem mogę wszystkim polecić Sabinkę jako wizażystkę! Kobitki … bierzcie ją ;);) Po pierwsze co mi się spodobało – jest młodą i bardzo kreatywną osobą,wesołą, wygadaną, także podczas makijażu i fryzurki próbnej się nie nudziłam. W sam dzień ślubu też było wesoło 😉 Sabina malowała nie tylko mnie, ale również „połowę mojej rodziny” 😀 😀 Także działo się działo … z każdym porozmawiała, doradziła jaki makijaż ona by widziała, jaki jest najkorzystniejszy dla danej urody;) Moja mama nawet zgodziła się pod jej wpływem na lekki róż na oku 😉 także szacun :P:P Wszystkie makijaże były perfekcyjne przez całą noc, moja świadkowa, siostra, mama i ciotka bardzo sobie jej makijaż chwaliły, wszystkie byłyśmy zadowolone. Polecam również Panom Młodym, żeby oddali się w ręce Sabiny, gdyż na zdjęciach wszystko widać – niedoskonałości, zaczerwienia na twarzy. Mój Marcin poddał się Sabinie i był bardzo zadowolony, przypudrowała go delikatnie, wyglądał o wiele lepiej, cera była jednolita i nie świeciła się … chociaż jak na zdjęciach będzie wyglądał … zobaczymy dopiero za kilka tygodni … trzeba uzbroić się w cierpliwość 😛 😉
 
 
 
 
 

 

 

 

Martyna – modelka

makijaż do sesji zdjęciowej Poznań, naturalny makijaż do zdjęć Poznań, wizażystka Poznań, makijaż okolicznościowy Poznań, makijaż ślubny Poznań, makijaż i fryzura ślubna Poznań, makijaże i fryzury PoznańSabinka to cudowna osoba, obdarzona talentem manualnym, dzięki któremu może tworzyć wszystkie wariacje kolorystyczne, o których tylko pomyśli.

Jest dokładna, rzetelna i ma bardzo dużą wiedzę nie tylko obejmującą makijaż lecz również temat fryzur i różnorakich upięć.
Z takim talentem trzeba się urodzić, ale grunt to go nie zmarnować, pielęgnować i polepszać jak to czyni Sabina! 🙂
Z całego serca polecam ją wszystkim a szczególnie przyszłym pannom młodym.
 
 

 

 

 

 

 

 

Julia – modelka

makijaż ślubny Poznań, fryzura ślubna Poznań, makijaż i fryzura z dojazdem Poznań, makijaż i fryzura ślubna Poznań, makijaż ślubny 2013, fryzury ślubne 2013, Sabina Piechaczyk, www.konsystencja.plWspółpraca z Sabiną to sama przyjemność. Efekt jest genialny! Makijaż i i fryzura idealnie dopasowana do karnacji i urody. Sabina sama dobrała kolory i uczesanie. Fryzura wyglądała świeżo cały dzień. Przetestowałam spanie we fryzurze, następnego dnia efekt był również doskonały. Lekki nieład artystyczny połączony z fryzurką, która się nie zmieniła. Aż żal było myć włosy następnego dnia. A makijaż bez problemu przetrwał całą noc imprezowania:)) gorąco polecam!;)

 

 

 

 

 

 

 

Kamila – maturzystka

makijaż studniówkowy Poznań, makijaż na studniówkę, fryzura na studniówkę Poznań, makijaże i fryzury okolicznościowe Poznań, wizażystka Poznań, wizaż Poznań, makijaże i fryzury ślubne Poznań, Sabina Piechaczyk, www.konsystencja.pl

Z ręką na sercu, każdej maturzystce, pannie młodej czy też  modelce pragnę polecić Sabinę Piechaczyk! Jej stronę konsystencja.pl znalazłam przez czysty przypadek. Na gwałt szukałam kogoś, kto w dzień studniówki wykona mi profesjonalny makijaż jak i fryzurę. Na szczęście natrafiłam na Sabinę! Nie dość, że zaproponowała dojazd do klienta to jeszcze cena była zachęcająca! Atmosfera w czasie naszej „współpracy” była przesympatyczna i każde uwagi były mile widziane. Wszystko było bardzo profesjonalne! Makijaż studniówkowy, pomimo szalonej zabawy, trzymał się jeszcze przez bardzo długi czas! Przez cały wieczór nie musiałam nic poprawiać, bez obaw mogłam się bawić. Jeżeli chodzi o fryzurę to… Rewelacja! Była wykonana dokładnie tak, jak chciałam a Sabina dodała jeszcze parę akcentów od siebie, co sprawiło, że zarówno moje koleżanki jak i nauczycielki pytały w jakim profesjonalnym salonie dałam się tak upiększyć. Z przyjemnością zachwalałam i podawałam jej namiar.

Jeżeli czas Cię goni, a w kieszeni miliona nie masz – to z całą pewnością polecam Sabinę Piechaczyk! NAPRAWDĘ WARTO

 

 

Paulina – Panna Młoda

make up,  makijaże ślubne, fryzury ślubne Poznań, wizażystka Poznań, makijażystka Poznań, fryzury makijaże okolicznościowe Poznań, Sabina Piechaczyk, www.konsystencja.pl

Trafiłam przez czysty przypadek na stronę internetową Sabiny i okazało się,  że to „strzał w dziesiątkę” 🙂  Sabina zna się na rzeczy 🙂 jest w pełni profesjonalna i z czystym sumieniem chciałabym polecić wszystkim przyszłym Pannom Młodym usługi Sabiny. Fryzura i makijaż ślubny wyszły po prostu super, byłam bardzo zadowolona. Jeśli chodzi o fryzurę miałam jakieś wyobrażenie co bym chciała, ale Sabina zaproponowała małą modyfikację i wyszło rewelacyjnie! Jeśli chodzi o makijaż, to nie miałam pojęcia w jakich kolorach bym siebie widziała, ale Sabina od razu potrafiła doradzić.  Świetnie dobrała kolory w których czułam się bardzo dobrze. W dniu ślubu spotkałyśmy się już o 6:00 rano i bałam się, że fryzura i makijaż mogą nie przetrwać całej nocy, ale byłam jak najbardziej w błędzie.  Fryzura i makijaż przetrwały do samego rana a makijaż wcale tak łatwo się nie zmywał 🙂 Cały wieczór słyszałam mnóstwo komplementów odnoście fryzury i makijażu 🙂 więc naprawdę polecam usługi Sabiny!!!

 

 

 

 

 

 

Marta – Panna Młoda

Chciałabym wszystkim polecić Sabinę – jest nie tylko świetną makijażystką, ale również potrafi doskonale doradzić! Kiedy umówiłam się z Sabiną na próbę najpierw wymalowała mnie jak chciałam– świetnie dopasowała podkład i dopracowała oczy, ale potem zapytała czy może dodać coś od siebie…  i mimo, że pomysł wydawał mi się średni, efekt był rewelacyjny! Nigdy nie połączyłabym granatu z butelkową zielenią – wyszło super! i tak oczywiście byłam wymalowana w dniu ślubu! Włosy były również wspólnie wypracowaną koncepcją dzięki czemu moje uczesanie było bardzo orygnialne! Fryzura i makijaż ślubny wytrzymały do końca wesela więc o 5 nad ranem nadal mogłam pozować do zdjęć:) do tego Sabina jest przesympatyczna i ma ogromny spokój, a pamiętajcie Drogie Panny Młode, że z makijażystką i fryzjerką spędzicie przynajmniej 3 godziny w dniu ślubu więc nić porozumienia jest bardzo ważna!

 

 

 

Marcelina – Panna Młoda

makijaże ślubne, fryzury ślubne Poznań, wizażystka Poznań, makijażystka Poznań, fryzury makijaże okolicznościowe Poznań, Sabina Piechaczyk, www.konsystencja.pl

Precyzja, profesjonalizm, pomysłowość. Wszystkie te cechy posiada Sabina, która wykonała mój ślubny makijaż oraz fryzurę. Byłam bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie na nią. Makijaż wykonany przez Sabinę był taki jaki powinien być w moim wyobrażeniu makijaż ślubny: wyglądał delikatnie i naturalnie ale podkreślał moją urodę a nie ją zakrywał. Mimo tego, że sprawiał wrażenie subtelnego nie był niewyraźny czy mdły, wręcz przeciwnie bo wybrałyśmy żywe złocisto – pomarańczowe kolory cieni. Makijaż  współgrał z całością, czyli sukienką i fryzurą. Czułam się w nim bardzo dobrze i słyszałam mnóstwo miłych komplementów na temat swojego wyglądu ale także samego makijażu (docenionego przez znawców :)).  Ważne jest też to, że makijaż trzymał się do samego końca wesela. Cienie ani trochę się nie rozmazały, nic nie spłynęło, skóra się nie błyszczała.  Aż było mi szkoda, kiedy przyszło go zmywać 🙂  Sabina dała sobie radę również z fryzurą, której koncepcję nieco zmieniłam w dniu ślubu i uczesała mnie tak jak sobie wymarzyłam. Dodam jeszcze, że Sabina jest bardzo miłą osobą dzięki czemu nie nudziłam się czekając na efekt końcowy jej pracy. Co najważniejsze, Sabina brała pod uwagę moje zdanie i starała się  dopasować makijaż oraz fryzurę do mnie i mojego naturalnego stylu, brała też pod uwagę moje uwagi czy sugestie. Nic na siłę, jeżeli nie byłam zdecydowana to potrafiła też dobrze doradzić. Używa profesjonalnych kosmetyków, o czym świadczy trwałość makijażu ślubnego, mimo, że moja skóra jest dość wrażliwa nic mnie nie szczypało ani nie podrażniło.  Mogę też zaświadczyć, że czyści pędzle po skończeniu pracy bo widziałam to na własne oczy 🙂                                     Polecam Wam Sabinę !!

 

Martyna – modelka

makijaże ślubne, fryzury ślubne Poznań, wizażystka Poznań, makijażystka Poznań, fryzury makijaże okolicznościowe Poznań, Sabina Piechaczyk, www.konsystencja.pl

Chciałabym wszystkim zainteresowanym bardzo gorąco polecić współpracę z Sabiną Piechaczyk. Żeby przybliżyć Państwu moją pracę z Sabiną, opowiem w skrócie o jej przebiegu. Miałam okazję wielokrotnie współpracować z tą osobą. Już przy pierwszej sesji byłam pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu i podejścia do wyznaczonego zadania. Myślę, że wybierając wizażystkę niezależnie od okazji, na jaką się szykujemy, jedną z ważniejszych spraw jest właśnie doświadczenie i podejście do pracy. Świadomość, że osoba która mnie czesze lub maluje, robi to z pełnym zaangażowaniem jest dla wszystkich bardzo ważna. Zaangażowanie to jest wspaniała cecha, jaką posiada Sabina.

Bez względu na warunki pogodowe lub inne sprzeciwiające się okoliczności, możecie mieć Panie pewność, że makijaż lub fryzura będą wykonane z maksymalną dokładnością. Inną ważną sprawą jest na pewno odpowiedni dobór kosmetyków, do każdej klientki. Miałam okazję współpracować już z wieloma wizażystkami i fryzjerkami jednak z przyjemnością mogę powiedzieć, że najbardziej byłam zadowolona ze współpracy z Sabiną. Kto jak kto, ale ja mam dość wrażliwą skórę, a jeszcze nigdy nie doznałam na niej żadnego podrażnienia ani uczulenia „pokosmetykowego”! Myślę, że bardzo istotne też wspomnieć o talencie fryzjerskim Sabiny. Cudowne upięcia – trwałe i perfekcyjne lub wspaniałe loki (na moich grubych i sztywnych włosach – to graniczy z cudem 🙂 ) – to niewielki skrawek tego, co potrafi zrobić z włosami Sabina. Na koniec nie mogę nie wspomnieć o atmosferze współpracy. Spędzony razem czas, często przy wielogodzinnej stylizacji przebiegał zawsze, ale to naprawdę zawsze bardzo sympatycznie. Myślę, że nie trzeba już więcej przekonywać, że współpraca z Sabiną Piechaczyk to doskonała decyzja. Ja chciałabym jeszcze raz serdecznie polecić ze swojej strony współpracę – nic tylko dzwonić, pisać, umawiać się z Sabiną. Nie będziecie Państwo żałować 🙂

 

Bernadetta – Panna Młoda

makijaże ślubne, fryzury ślubne Poznań, wizażystka Poznań, makijażystka Poznań, fryzury makijaże okolicznościowe Poznań, Sabina Piechaczyk, www.konsystencja.pl

Sabina Piechaczyk to świetny fachowiec w dziedzinie wizażu. Jej podejście jest w pełni profesjonalne. Jest utalentowana i świetnie radzi sobie pod presją czasu. Wykonany przez nią makijaż ślubny był po prostu prześliczny, na dodatek wytrzymał bez uszczerbku trudy dnia pełnego emocji i wzruszeń.  Świetnie dobiera kolory i potrafi wyeksponować naturalną urodę.  Z czystym sumieniem polecam ją każdemu,  kto chce pięknie wyglądać!

 

 

 

 

Julia – Panna Młoda

makijaże ślubne, fryzury ślubne Poznań, wizażystka Poznań, makijażystka Poznań, fryzury makijaże okolicznościowe Poznań, Sabina Piechaczyk, www.konsystencja.pl

Z czystym sumieniem mogę polecić usługi  Sabiny, ponieważ wykonuje je bardzo profesjonalnie, a ponadto to bardzo miła osoba, która zawsze chętnie doradzi w kwestiach doboru makijażu ślubnego i fryzury. Dzięki  Sabinie nie musiałam w dzień ślubu martwic się ani o makijaż, ani o fryzurę. Wszystko było tak jak chciałam, a nawet lepiej 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej opinii od fotografów i modelek znajdziesz tutaj:)