Ola- Panna Młoda z wiankiem na głowie :)

lip 19, 2013   //   Blog, Panna Młoda  //  3 Komentarzy

minTym razem Panna Młoda- Ola, która wybrała wianek jako ozdobę włosów :) Oli, poza wiankiem, robiłam makijaż i fryzurę a także pomogłam z bukiecikiem ślubnym.

W makijażu oczu Oli dominowały fiolety. Dodatek mieniącego się złotego cienia sprawił, że makijaż nabrał ciekawszego wyglądu- kolory pięknie ze sobą kontrastowały. Włosy miały wyglądać naturalnie i delikatnie, dlatego Ola wybrała loki i towarzyszący im wianek :)

Wianek miał być duży, zrobiony z fioletowej eustomy, jednak w miarę możliwości zwiewny i delikatny.  Aby nadać mu tej zwiewności i delikatności zaproponowałam dodanie zatrwianu- pomysł się spodobał i taki wianek przygotowałam Oli na ślub. W dniu ślubu Ola nie chciała, żebym go w jakiś sposób poprawiała, więc myślę, że spełnił jej oczekiwania :) Każdy kwiatek w wianku był odpowiednio zabezpieczony, dzięki czemu kwiaty zachowały ładny i świeży wygląd podczas wesela. Bukiecik także zrobiony był z eustomy i zatrwianu.

 

 

 

makijaż, fryzura, florystyka: Sabina Piechaczyk, www.konsystencja.pl

fot.: Artur Fizyczak

3 komentarzy

  • Rany jaka śliczna stylizacja :) piękna panna młoda :)

  • Cudowny wianek! Robisz przepiękne bukiety, wianki, makijaże i fryzury, jesteś niesamowita! Mi jeszcze daleko do ślubu, ale jak już nadejdzie, to na pewno podjadę do Poznania, żebyś zrobiła mi makijaż ślubny, fryzurę, bukiet i dekoracje na ślub, bo wiem, że spod Twoich rąk wyjdzie to fantastycznie! :)

  • Dziękuję Wam, Dziewczyny :)
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Makijaż ślubny Poznań, Fryzura ślubna Poznań , bukiet ślubny Poznań http://www.konsystencja.pl

Komentuj

Fotograf ślubny

Fotograf ślubny Poznań Maciej Pietrzyński Fotografia ślubna Poznań